• White Vkontakte Icon
 • White Facebook Icon
 • White Twitter Icon
 • White Instagram Icon

Путильська гімназія

Чорнобиль - скорбота пам'яті людської

   27 квітня в Путильській гімназії в 5(9) класі вчителем географії Дячук С.М. було проведено урок "Чорнобиль - скорбота пам'яті людської".

   Чорнобильська аварія стала не тільки величезною трагедією і найбільшою екологічною катастрофою 20 століття, а й уроком всьому людству, показавши, що ядерна енергія, яка вийшла з-під контролю, не визнає кордонів. На жаль, її відгомони будуть звучати ще довго і позначаться не на одному поколінні людей. І лише завдяки мужності та самовідданості робітників, вчених, військових і добровольців, які ризикували своїми життями і здоров'ям, які виконали тоді, в 1986 році, безпрецедентні за своїми масштабами та складністю роботи з екстреного усунення наслідків цієї трагедії, вдалося уникнути більш жахливих наслідків.

Дозвілля гімназистів

На базі Путильської гімназії діє гурток «Літературне краєзнавство» керівником якого є Буняк С.М. 25 квітня 2018 року гуртківці  переглянули виставку присвячену подіям Чорнобиля в Путильській районній бібліотеці та виставку учасника багатьох міжнародних фестивалів, члена Спілки художників України Клепацького В.П. За сприяння голови районного товариства «Просвіта» Буняк В.Ю. зустрілися зі славнозвісною Марічкою Путильщини (Марія Федорівна Киселиця), про яку поет М.Ткач та композитор С.Сабодаш написали пісню «Марічка».

Вручення дипломів переможцям гри "Sunflower"
21.02.2018

Протокол педагогічної ради щодо вибору підручників для навчання п'ятикласників в 2018 - 2019 навчальному році

23 січня 2018 року відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт та візначали День науки

Засідання кафедри суспільно-гуманітарного циклу

15.12.2017

Відкриті уроки

15.12.2017

15 гудня 2017 року відбулись відкриті заняття з німецької мови в 3(7)-А класі, вчитель Хрестіан Л.І. та з історії України в 3(7)-Б класі, вчитель Косар Р.Д.

Німецька мова - Тема: В універмазі. Введення лексичного матеріалу. Тренування граматичного матеріалу - слабка відміна прикметників.

Засідання кфедри природничо-математичного циклу

14.12.2017

14 грудня 2017 року   відбулося засідання кафедри  природничо –математичного циклу . На засідання виносились питання:

Інтерактивні технології навчання як засіб реалізації творчих здібностей гімназистів. Розвиток в гімназистів життєвих компетенцій та свідомого ставлення до проблем життя .

Методи, форми  та прийоми роботи з обдарованими дітьми.

 Результати І та ІІ  етапів  , підготовка до ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  природничо –математичного циклу , підготовка до  І етапу Веукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів членів МУНТ.

Стан викладання, рівень навчальних досягнень учнів з  фізики та інформатики.

По І питанню виступила Чернівчан Ж.Й.,  за круглим столом обговорено методи та  прийоми, які використовуються колегами для роботи з обдарованими дітьми, заслухали Одажиу Р.П. про рівень навчальних досягнень учнів з  фізики та інформатики. Члени кафедри ознайомилися з термінологічними змінами щодо загальних питань впровадження Закону України «Про освіту».

Педрада

11.12.2017

11.12.2017 на базі Путильської гімназії відбулась педрада з порядком денним:

 • "Компетентності орієнтовного підходу до навчання" - Колежук Г.Я., заступник директора з НР.

 • Стан викладання фізики та інформатики в гімназії, аналіз роботи та особистісного підходу до навчання - Дячук С.М., директор гімназії, Горбан А.В.,заступник дтиректора з НВР, Яків'юк Л.В. та Одажиу Р.П. - вчителі фізики та інформатики.

"Містер 1-А класу 2017"

06.12.2017

До Дня Збройних сил України учні 1-А класу Путильської гімназії з допомогою класного керівника Александрюк  Оксани Василівни підготували і провели цікавий змістовний захід «Містер1-А  класу- 2017». На свято були запрошені батьки, учні та бажаючі.

Кожен учасник класу намагався вибороти перемогу у 9 конкурсах: «Розкажи про себе», «Обід на двох», «Перукар», «Моє родинне дерево, «Танцювальний», «Посмішка фортуни», «Інтелектуальний».

Свої інтелектуальні здібності найкраще проявив Ковальчук Юліан. Найкращу зачіску зумів зробити –Торак Станіслав, а найкращі танцювальні здібності проявились у Фрасинюка Олега.  У номінації «Містер апетит» переміг-  Бевзан Іван, містер «Щасливчик» - Томнюк Давид. Перемогу ж у конкурсі «Містер 1-А класу» виборов Буздуга Святослав, а містером глядацьких симпатій став Малеш Давид. Цей конкурс надав і учасникам, і присутнім оптимізму, підняв настрій, переповнив масою позитивних емоцій. Такі заходи об’єднуютьдітей в один дружній колектив.

"Наша хата на таланти багата"

23.11.2017

23.11.2017 відбувся конкурс "Наша хата на таланти багата", в якому взяли участь учні та їхні батьки. Конкурсанти продемонстрували свої таланти, вміння та навички. Дуже приємно, що були присутні навіть бабусі,що показує тісний взаємозв'язок різних поколінь. Учні представили багато цікавих, вартих уваги робіт.

Загальногімназійні батьківські збори

16.11.2017

16.11.2017 на базі Путильської гімназії відбулися загальногімназійні батьківські збори з порядком денним:

 • Співпраця гімназії та сім'ї - основа ефективної організації освітнього простору навчального закладу. (Доповідач Дячук С.М., директор гімназії)

 • Систематичне відвідування учнями навчальних занять - запорука успішного оволодіння знаннями. (Доповідач Горбан А.В., заступник директора з НВР)

 • Про результати опитування гімназистів щодо подолання перешкод на шляху успішного оволодіння основами наук. (Доповідач Карапка І.Б., практичний психолог)

 • Електронний журнал та електронний щоденник як вимога часу. (Доповідач Дячук С.М., диектор гімназії)

 • Різне.

Консиліум "Адаптація учнів  1(5) - А,Б класів до навчання в середній школі "

13.11.2017

13.11.2017 відбувся консиліум "Адаптація учнів  1(5) - А,Б класів до навчання в середній школі ", доповідач - практичний психолог Карапка І.Б. В своєму виступі Ірина Богданівна за допомогою презентацій, графіків, порівнянь, діаграм продемонструвала вчителям рівень адаптації дітей до навчання в гімназії. Висвітлила здібності кожного учня зокрема. Кожен вчитель звернув увагу на дану інформацію, особливо на сприйняття інформації кожною дитиною, пам'ять, психологічний стан.

Екологічний квест «Люби, знай, оберігай свій рідний край!»

10.11. 2017

10.11.2017 відбулася зустріч начальника відділу екологічної освіти та туризму НПП «Черемоський» Цегою З.М. з учнями 3(7)-А класу, в якому провела екологічний квест «Люби, знай, оберігай свій рідний край!». Завданнями квесту було виховувати в учнів екологічну культуру, дбайливе ставлення до природи.
Під час гри учні були поділені на дві команди. Переможцям вручено приз . 
Гра була цікавою, азартною, пронизана духом співпереживання, лідерства та перемоги.

Зустріч з представниками Путильського районного сектору Управління ДСНС України у Чернівецькій області

 

13.10.2017

13.10.2017 була проведена зустріч учнів 5(9) класу з представниками Путильського районного сектору Управління ДСНС України у Чернівецькій області. Рятувальники розповіли дітям про специфіку їхньої роботи та її ризики. Продемонстрували як працює пожежна машина, як правильно користуватися вогнегасниками, розповіли про їх різновиди.

Зустріч з прикордонними військовими

03.10.2017

03.10.2017 на базі Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч з представниками Національної державної служби прикордонних військ ім. Б.Хмельницького, які готують майбутніх спеціалістів для захисту кордонів держави. Учні 9-11 класів гімназії мали змогу ознайомитись із умовами навчання студентів в даному вищому закладі, переглянути відеоролик, який ознайомив з матеріально-технічною базою закладу, формами і методами проведення занять для студентів а також цікавими заходами розважального характеру. Учні 9-11 класів гімназії висловлюють щиру вдячність академії, сектору управління в сфері освіти, зокрема методисту РМК Москаль Л.Ю. та представнику служби зайнятості Горбан А.С. за організацію та проведення такої змістовної та портібної зустрічі.

Посвята в читачі

02.10.2017

Вже стало традицією щорічно відкривати скарбницю знань для нових членів гімназійної родини. Так і цього року 2 жовтня бібліотекарем гімназії Цвеленюк Н.І., за допомогою класних керівників та  учнів 2(6), 3 (7)-А,Б класів було організували посвяту в читачі гімназистів-першокласників.

Бесіда «Туристичними стежками НПП «Черемоський»

27.09.2017

27.09.2017 працівниками НПП "Черемоський" з учнями 4 (8) класу Путильської гімназії було проведено бесіду «Туристичними стежками НПП «Черемоський» (до Міжнародного дня туризму). В рамках даного заходу фахівці ознайомили учнів з туристичними маршрутами та екологічними стежками, що пролягають по території парку та провели вікторину про туризм. Вкінці заходу всім учасникам вікторини було вручено медалі «Юний турист» та буклет «Правила поведінки на території НПП «Черемоський».

Екскурсія в с. Селятин

26.09.2017

26 вересня учнями 1(5)-А класу  разом з класним керівником була здійснена екскурсія в звіринець Селятинського лісництва, в якому вони познайомилися з його мешканцями та побували на прикордонній заставі ім. Махліновського.

Україна потребує миру!

22.09.2017

Ці слова стали гаслом проведення у гімназії  21 вересня Дня миру та водночас темою конкурсу квітково-овочевих композицій, представлених цього дня гімназистами. Також Міжнародному дню миру у гімназії були присвячені  тематична лінійка, міні-лекторій та друкований журнал на полотні, що сприяли поглибленню знань учнів про історію заснування та відзначення «мирної дати». Завдяки зусиллям гімназистів-учасників флешмобу прилетів на гімназійне подвіря і символ Дня – голуб миру, розфарбований у синьо-жовтні кольори на знак того, що ми віримо –  над нашою Україною небо таки буде мирним.

Сходження на Говерлу – подорож до королеви Карпат

18.09.2017

Говерла не просто найвища точка нашої країни. Вона - своєрідний дах Карпат. Чому саме так? А з якої ще вершини можна побачити фактично усі Карпатські гори, від стрімких Мармаросів, привабливих своєю дикунською красою Горган, що видніються на півночі, приборкані гуцулами східні відроги Покуття, оглянути хазяйським оком західні Близниці та Петрос, і ніби спину дикого міфічного звіра, поглядом погладити вигнутий хребет Чорногори на півдні.

Якими б не були вибрики природи, Сходження на Говерлу втілює найголовніше бажання - підкорити найвищу точку Карпат. А нагородою стають феєричні краєвиди, які відкриються з вершини Говерли і заради яких варто долати труднощі переходів

         Саме це вдалося зробити  класному колективу 3(7) – Б класу Путильськоъ гімназії . Подорож була організована класним керівником Яків’юк Л.В. та батьками учнів. Підкорення г. Говерла залишило по собі незабутні враження як в дітей так і у батьків, а також бажання повернутися туди ще…

Олімпійський тиждень

12.09.2017

Новий навчальний рік розпочався для дітвори Путильської гімназії весело та цікаво, а саме з проведення Олімпійського тижня, присвяченого Дню фізичної культури та спорту.
Протягом тижня на учнів чекала велика кількість заходів. Розпочався він з урочистого відкриття.
Бібліотекарем Цвеленюк Н.І. було організовано виставку спортивної літератури.
В кожному класі було проведено Олімпійські уроки,на яких вчителі ознайомили дітей з досягненнями України в спорті, учні дізналися прокращих спортсменів нашої держави. 
Завершальним етапом проведення тижня стало спортивне свято "Тато, мама, я спортивна сімя".
По- справжньому дружня атмосфера панувала на майданчику, де проходили змагання серед батьків та учнів гімназії. 
Цей тиждень діти запам’ятають надовго, адже отримали безліч емоцій, позитивних вражень.

О, спорт, ти – зодчий трудівник.
Формуєш нас, мов сталь гартуєш.
Невтомний майстер – будівник,
Твориш характер і гартуєш.

Першовереснева зустріч гімназистів

01.09.2017

Хай музика ллється і осінь кружляє,

Нехай без жалю рік за роком минає,

Як цвіт відцвіте – то народиться плід,

І знову зародить деревце на цвіт.            

Ось так гімназія щороку зацвітає,

Дітьми новими, як сади навесні.         

Нехай же ритм життя ніщо не зупиняє

Кружляє лист й співаються пісні.

   Під мелодію осіннього вальсу веселий дзвоник вкотре 1 вересня покликав в Країну Знань дружню гімназійну родину.

   Гімназистів, батьків, педагогів щирими словами привітала директор гімназії Світлана Михайлівна Дячук, побажавши здоров’я, наполегливості, терпіння та Божого благословення.

   Найстаранніші учні біли нагороджені похвальними листами за успіхи в попередньому навчальному році. Тож горді за свої здобутки вони під бурхливі оплески гімназистів пройшли почесне коло пошани, щоб бути прикладом для наслідування.

   Не обійшлося й без традиційних гостей першовересневого свята: Королеви та Магістра Наук, кашоварів. Вони сказали напутні слова першокласникам, вручили їм символічний факел знань та пригостили смачною кашею.

Тож подорослішалі гімназисти прийнявши в свою гімназійну родину нове поповнення, отримавши благословення від священника Олександра на щасливий навчальний рік, вирушили в цікаву мандрівку Країною Знань.

В ДОБРУ ПУТЬ,ДОРОГІ ГІМНАЗИСТИ!

Чергова атестація

28.03.2016

   

    Атестація – найхвилюючіша, найвідповідальніша пора в житті кожного педагога, тісно пов’язана з його творчим, професійним, фаховим зростанням покликана стимулювати розвиток особистості, компетентностей вчителя.

Сьогодні, 28 березня 2016 року,відбулося засідання атестаційної комісії яке проводила її голова, директор гімназії Волошенюк Є.Г.. Участь у засіданні РМК Шевчук Л.І.

Про свою роботу звітували виконавець зарубіжної літератури  Горбан А.В., практичний психолог Карапка І.Б., вчитель історії Яків'юк Л.Ю., вчитель біології Кравченко М.С., вчитель природознавства Пахарь У.В., заступник директора з навчально-методичної роботи Колежук Г.Я..

    Бажаємо всім педагогам здоров'я, миру, злагоди, творчих успіхів

Шенченківські дні

18.03.2016

   

Відбулися заходи присвячені Кобзареві.

Разом з мамою і татом вмію я перемагати!

 21.09.2016  

В рамках проведення тижня фізкультури і спорту 16 вересня в  Путильській гімназії відбулися  змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

 

Участь у спортивному протистоянні взяли найменші гімназисти – учні – 1(5) класу та їхні батьки. Сформовані ними команди під назвами «Ентузіасти» та «Олімпійці» проявили свою спортивну вправність, швидкість, силу та згуртованість у конкурсах «Перетягування линви» та «Подолай струнку», веселій естафеті «Швидше одягнись», комбінованому змаганні зі стрибків у довжину, на скакалці та підтягування на перекладині. Під гучні оплески вболівальників  з перевагою в один бал першість  здобула команда «Олімпійців».

 

Однак переможених у цьому змаганні не було, адже учасники й глядачі отримали потужний заряд бадьорості, гарний настрій, а головне – чергове підтвердження народної мудрості: «Сила сім’ї – в її єдності!».

Знаємо, вміємо, можемо  - небезпеку переможемо!

27 квітня  в гімназії було проведено День Цивільного Захисту.

Небезпеку складно передбачити, але можна або уникнути, або ж мінімізувати наслідки від неї. Про це добре знають педагоги та учні гімназії, тож для гімназійної родини вже традиційним стало проведення Дня ЦЗ з метою удосконалення теоретичних знань та практичних навичок дій  гімназистів у надзвичайних ситуаціях.

         Відповідно до плану Дня ЦЗ в кожному класі були проведені відкриті уроки присвячені темі збереження здоров’я в надзвичайних ситуаціях, зокрема: «Збережи своє життя», «Природні стихійні лиха. Знати, щоб передбачити, передбачити, щоб діяти», «Дії в надзвичайних ситуаціях» та ін.

Після завершення уроків відбулася навчальна евакуація, пізнавальна лінійка та тренувальні змагання. Під час яких гімназисти продемонстрували свої зібраність, спритність, кмітливість та відвагу. Звичайно, перемогли найкращі, але корисні навички та хороший настрій отримали всі учасники.

Протокол заходів до Дня Цивільного Захисту

Мовний табір

«Скільки мов знає людина – стільки раз вона людина»

Знання іноземних мов – необхідний елемент соціокультурного утвердження сучасної людини.

Колектив і адміністрація Путильської гімназії цілеспрямовано і наполегливо працюють над досягненням цієї мети.

Саме тому, 29 травня у навчальному закладі організовано роботу літнього мовного  табору з англійської та німецької мов.

Метою роботи іноземного табору є:

 • розвиток комунікативних навичок в процесі спілкування англійською та німецькою мовами;

 • покращення рівня сприйняття іноземних мов;

 • розвиток вміння працювати з новітніми ІКТ та комунікативними системами англійською та німецькою мовами;

 • створення проектів, презентацій, відео кліпів англійською та німецькою мовами;

Для реалізації поставленої мети залучено викладачів іноземних мов: Лучек М.В., Тодосійчук М.П., Танасс О.Є., Хрестіан Л.І.

Учасниками мовного табору стали учні 1(5)-4(8) класів.

Адміністрація та колектив гімназії вважають необхідним створення таких таборів для розвитку мовних компетентностей та ерудиції, словникового запасу, вироблення необхідних вмінь оперування лексичним і граматичним матеріалом, використання його для породження та сприйняття інформації в різних сферах спілкування.

У своїй роботі викладачі табору віддають перевагу мовним і рольовим іграм, екскурсіям, вікторинам, театралізованим дійствам, презентаціям проектів.

Вся робота табору направлена на створення комфортного середовища, яке сприяє виявленню та покращенню творчих задатків, розвитку здібностей та обдарувань гімназистів.

План роботи мовного табору  30.05-01.06.2018

План роботи мовного табору  04.06-05.06.2018

План роботи мовного табору  06.06-Мовний квест

 

Виступ музичної школи

9.03.2016

   

    9 березня, для всієї нашої України особливе свято - День народження Великого її Сина, Поета, Пророка, Співця і Борця – Тараса Григоровича Шевченка .

У цей день в гімназії відбулось відкриття Шевченківської декади, яке розпрочалось  учнівським лекторієм і концертом  на честь Великого Кобзаря. Концертну програму підготували викладачі Путильської музичної школи під керівництвом директора Фрасинюка Михайла Васильовича.

 

Колектив гімназії і музичної школи єднає багаторічна міцна творча дружба. До глибини душі вразили слухачів виконання пісні «Думи мої» на слова Т.Г. Шевченка ученицями гімназії Логош Ангеліною і Пентюк Анастасією, «Колискова» у виконанні вокального ансамблю дівчат, пісні у виконанні ансамблю хлопчиків, гра юних музикантів: Андрія Назарова, Серафима Торака, Олександра Глевчука, Аліни Назарової, Ірини Гриневич, Олександра Несторяка, Владислава Гузака, Олександра Фошки, Федора і Валентина Ковбішів, Володимира Мойсика, Дмитра Каланчі,Таїсії Тріщук,Діани Вакарчук ,Максима Торака, Діани Скрип, Аліни Чечул, Анастасії Пентюк, Іоанни Ковбіш, Костянтина Шинкарюка, Петра Корпана, Уляни Гордей, Марини Самашко, Ангеліни Нисторяк.

 

Підготували юних виконавців талановиті наставники : Михайло Васильович Фрасинюк, Микола Васильович Фрасинюк, Тетьяна Василівна Кондряк, Анна Юріївна Джімер, Любов Миколаївна Кермач, Богдан Миколайович Гавриляк, Юрій Маркович Джімер, Любов Василівна Стадник, Марія Дмитрівна Сушинська,Олена Дмитрівна Вакарчук,Микола Петрович Кермач, Констянтин Васильович Шеманський, Світлана Дмитрівна Бабій.

Конкурс-захист

16.02.2016

   

13 лютого 2016 року у м. Чернівці, проводився конкурс-захист науково-дослідницьких робіт, у якому взяли участь 24 гімназисти. Гімназисти здобули 13 призових місць. Вітаємо їх!

Безиль Ангеліна- 1 місце, Терин Ірина- 2 місце, Несторяк Аліна- 2 місце, Волошенюк Денис- 2 місце, Вєщікова Ірина- 2 місце, Чорнеюк Наталія- 2 місце, Генкул Юлія- 3 місце, Влад Діана- 3 місце, Нестор Крістіна- 3 місце, Нестерюк Аліна- 3 місце, Самотюк Мар'яна- 3 місце, Дячук Інна- 3 місце, Равчук Володимир- 3 місце.

Магія «Андріївських вечорниць»

14.12.2015

 З–поміж великої кількості зимових свят найочікуванішим та найвеселішим завжди був і залишається день Святого Андрія  (13 грудня), коли, за українським звичаєм, молоді люди збираються разом на веселих вечорницях, влаштовуючи забави, веселощі, ворожіння.

 

Так, напередодні свята, 11 грудня,  учні 5(9)-А класу Путильської гімназії під керівництвом Велічко Г.В. влаштували  «Андріївські вечорниці», проведення яких стало доброю традицією. Глядачі  мали змогу доторкнутися до минувшини, поринути в атмосферу загадковості вечора на Андрія, відчути красу та поезію давніх обрядів та  особисто взяти активну участь у різноманітних конкурсах та традиційних ворожіннях.

 

Усі присутні були вражені цікавою  і пізнавальною програмою, веселими піснями, щедрою гостиною.

 

Свято відбувалось в імпровізованій селянській хатині, в затишній атмосфері, молодь одягнулась в національні строї. Дівчата заходились готувати вареники, за допомогою води та листочків барвінку ворожили на своїх суджених; тарілки, під якими захована була їхня доля, відкривали; і чоботи від кута хати  до порога переставляли, щоб знати, котра з них першою заміж вийде.

 

Народні пісні, щирий сміх, приємна атмосфера залишили незабутні враження і теплий спогад. Усі учасники вечорниць могли скуштувати традиційні українські страви: вареники, пиріжки, які манили своїм чудовим запахом, і від різноманітності яких розбігались очі.

 

На Андріївських вечорницях  гімназисти ще раз довели, що у нашого народу багаті,  цікаві обряди та традиції, залишені в спадок від  бабусь і дідусів. Їх потрібно пам’ятати та шанувати, адже щасливого майбутнього ми можемо досягти, лише пам’ятаючи наше славне минуле.

Консиліум по адаптації

01.12.2015

30 листопада 2015 року, згідно плану роботи гімназії на 2015/ 2016  навчальний рік, відбувся психолого – педагогічний консиліум «Психологічна адаптація гімназистів 1 05) – А та Б та 6 (10) класу до нових умов навчання та виховання у школі. Робота педагогічного колективу щодо підвищення навчальних досягнень гімназистів». В роботі консиліуму прийняли участь директор гімназії Волошенюк Є.Г., завуч з наукової роботи Колежук Г.Я., завуч з навчально – виховної роботи Горбан А.В., завуч з виховної роботи Дячук С.М., практичний психолог Карапка І.Б., класні керівники 1 (5) – А та Б класів Ільчук А.Г. та Яківюк Л.В., класний керівник 6 (10) класу – Чернівчан Ж.Й., педагоги, які працюють з учнями цих класів. Метою проведення даного заходу було: ознайомлення з психофізіологічними особливостями розвитку молодших підлітків та особливостями юнацького віку, аналізом результатів дослідження рівня розвитку пізнавальних процесів, загальних здібностей учнів, вивчення рівня адаптованості гімназистів до життя та навчання, їх соціометричного статусу, розробка майбутніх стратегій роботи з гімназистами.

 

Результатом роботи консиліуму стало розробка рекомендацій щодо успішної адаптації учнів, підвищення соціометричного статусу учня, поради щодо підтримки та розуміння першокласників та юнаків – шестикласників

Методичне об’єднання практичних психологів

01.12.2015

    26 листопада 2015 року на базі Путильської гімназії відбулося чергове методичне об’єднання практичних психологів району на тему: «Профілактика посттравматичних стресових розладів». В його роботі взяли участь: методист РМК відділу освіти Путильської РДА Гончарюк І.Д., директор гімназії Волошенюк Є.Г., заступник директора з НМР Колежук Г.Я., практичні психологи району.

 

    Впродовж роботи методичного об’єднання учасники мали змогу відвідати урок з курсу «Психологія спілкування» у 1 (5) – А класі на тему «Правила хорошого тону» та взяти участь у психологічному занятті – практикумі «Формування стресостійкості дітей», які провела практичний психолог Путильської гімназії Карапка І.Б. Під час проведення заходів спеціалісти систематизували теоретичні знання, відпрацювали методи психологічного супроводу дітей в умовах стресу, оволоділи практичними навичками подолання стресу та постстресових розладів. До уваги спеціалістів було запропоновано науково – дослідницьку роботу «Гуцульська етнопедагогіка в контексті родинного виховання», яку презентувала учениця 7 (11) класу Влад Діана.

 

    Закінчилося методоб’єднання обговоренням на платформі «Психологічна робота з дітьми в умовах травматичної кризи», де психологи мали змогу обмінятися особистим досвідом та практичними вправами і прийомами щодо вирішення даної проблеми; також були напрацьовані методичні рекомендації, які вони будуть використовувати у власній практичній діяльності.

М.О. вчителів світової літератури

25.11.2015

ВЧИТИ, РАДУВАТИ, СПОНУКАТИ!

 

Гімназійна родина вітала в своєму домі знавців та віртуозів словесного мистецтва.

 

Прохолодного передзимового дня, 24 листопада, Путильська гімназія у своїх теплих та затишних стінах згуртувала щирих шанувальників художнього слова, знавців кращих шедеврів світової літератури – учасників засідання районного методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури - задля вирішення проблеми «Актуалізація пізнавальної діяльності на уроках зарубіжної літератури та позаурочний час».

 

         Зустріли учасників заходу гімназисти художньо-музичним вітанням та, як годиться у справжніх українців, - хлібом-сіллю. Господиня гімназії – директор  Є. Г. Волошенюк презентувала роботу навчального закладу. Далі вчителі зарубіжної літератури перейшли до практичного розгляду винесеної на засідання проблеми, зокрема – вчитель зарубіжної літератури Путильської гімназії А. В. Горбан поділився з присутніми власним досвідом роботи, запросивши на відкритий урок «Життєвий та творчий шлях французького поета Г. Аполлінера» та показавши  разом з іншими вчителями гімназії майстер-клас на комп’ютерному уроці «Античність». Побували  учасники методоб’єднання  й на гостинах у Боковинського Соловія, щоб побачити в дії співпрацю гімназії з музеєм Ю. Федьковича як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів. Презентували досвід організації науково-дослідницької роботи учнів-членів БМАНУМ учениці 7 (11) класу Назарова Аліна та Нестерюк Аліна.

 

         Під час ухвалення рекомендацій та підведення підсумків, самим знавцям художнього слова  також не бракувало риторичного вміння, зокрема з-поміж усіх щирих та мудрих слів вчителі обрали гасло, запозичене у мислителів античності, що стане їхнім орієнтиром на педагогічному шляху – «Docere, delektare, movere», що означає – «Вчити, радувати, спонукати».

 

         Горбан А.В. керівник м/o вчителів зарубіжної літератури Путильського району

І покажем, що ми браття козацького роду

13.10.2015

Напередодні Дня захисника України учні Путильської гімназії зустрілись з учасницею АТО та згадали про славетні сторінки історії нашої держави.

 

14 жовтня в оселі всіх християн та патріотів України завітали величні  свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України. Та зважаючи на те, що перше таке очікуване власне  українське свято мужності, нажаль, затьмарене війною, гімназійний колектив одностайно вирішив, що святкувати потрібно так, щоб не було соромно перед тими, хто на передовій. Тож відзначали  в тісному колі гімназійної родини за тихою розмовою про те, що мужність для українців – це поняття спадкове. Учні 1(5) Б  класу разом із класним керівником Людмилою Вікторівною Яківюк за допомогою  поетичних рядків, фактів з минулого, тематичних зображень немовби гортали перед присутніми сторінки книги про нелегку і водночас славетну історію нашої Батьківщини. В уяві гімназистів поставали кремезні чубаті козаки, що уповаючи на захист Пресвятої Богородиці, відважно кидалися в найлютіший бій. А коли мова зайшла про те, що ця відвага передалася сучасним захисникам нашої держави – бійцям, що боронять Україну на її Сході, всі погляди були звернені  на одну постать – єдину, але таку бажану гостю на цьому святі – учасницю АТО Тетяну Шарамко. «А чи було Вам страшно?», «А як там?», «А Ви стріляли з автомата?», «Ви стрибали з парашутом?». Десятки запитань посипались до Тетяни від гімназистів. А вона – та, що  мужньо пішла в пекло війни, щоб рятувати життя бійців, була небагатослівною, адже боялася зайвими подробицями ранити ніжні дитячі душі. Лише попросила, щоб підтримували і не забували воїнів, бо так приємно читати рядки, старанно написані дитячою рукою: «Ми Вас не знаємо, але дуже за Вас переживаємо…».  Щоб поділитися частинкою свого тепла, гімназисти передали Тетяні послання до сучасних захисників України, у ньому – щирі, сердечні слова та малюнок, на якому зображено своєрідну передачу естафети козаками нинішнім бійцях. Цей малюнок ніби промовив до всіх українців, що саме зараз настав час виконувати обіцянку, яку ми промовляємо у гімні нашої держави: «І покажем, що ми браття козацького роду » !

 

Лариса Євдощук

Тиждень фізкультури

25.09.2015

Уже стало доброю традицією, у теплі вересневі дні проводити у Путильській гімназії тиждень фізичної культури і спорту. Щоразу гімназисти заздалегідь сумлінно готуються до спортивних конкурсів. Тиждень проводиться за попередньо розробленим планом. Учитель фізичної культури пропонують заходи, зважаючи на вікові особливості учнів. У цьому навчальному році «Веселі старти» були проведені для учнів 2(6) та 3(7) класів. А наймолодші гімназисти, які зовсім недавно переступили поріг гімназії, брали активну участь в легкоатлетичному кросі  з бігу на 800м, 1000 м. для старшокласників цікаво пройшли змагання з міні-футболу. Завершився тиждень фізичної культури і спорту спортивним родинним святом «Тато, мама, я – спортивна сім’я, організованим для учнів 1(5) – их класів.

    Путильська гімназія має чимало добрих здобутків та перемог у різних видах спорту. Волейбольна команда Путильщини, до складу якої входить немало гімназистів, рівняється на Наталію Лупу, чемпіонку світу з легкої атлетики.

    Справжньою гордістю для нас є неодноразові перемоги з настільного тенісу Скрипа Богдана. Він є призером обласних та Всеукраїнських змагань з даного виду спорту.

    Віримо, що нові покоління гімназистів Путильщини своїми спортивними здобутками прославлять наш край на весь світ.

1 вересня 2015

01.09.2015

    Солодкий запах квітів, веселий дитячий сміх та щирі вітання -  така знайома і водночас щоріч неповторна атмосфера огортає 1 вересня привітне гімназійне подвір’я. Так  і сьогодні   дзвінкоголосий дзвоник черговий раз покликав гімназистів у цікаву подорож дорогою знань. Як годиться, свято Дня знань відзначали великою гімназійною родиною – з вчителів, учнів, батьків та шановних гостей – в.о. директора Держлісгоспу, голови батьківського комітету гімназії В.В. Слижука та методиста РМК відділу освіти, молоді та спорту  РДА Т.В. Шиманської . Звучали вірші, пісні, побажання, а також напутні слова господині гімназійного дому Є.Г. Волошенюк. Веселим і незвичним було цьогорічне нововведення – куштування першокласниками смачних козацьких вареників, - щоб були здоровими і натхненними для нових звершень. Нехай же таким веселим, цікавим і захоплюючим буде весь 2015-2016 навчальний рік!

© 2023 Скоро появится

Лендинг создан на Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now